Május 7-én, vasárnap délután állítottak meg a celldömölki rendőrök egy pápai gépkocsivezetőt a 8-as főúton. Az igazoltatás során pedig kiderült, hogy a nőnek nincs vezetői engedélye.
A nőt ezért előállították, szabálysértési őrizetbe vették és engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt eljárást indítottak vele szemben – közölte a rendőrség.
(Címlapképünk illusztráció.)