Kedd estére megint elfogyott a forint ereje

Itt vannak az esti záró árfolyamok.

Gyengült a forint kedden este a főbb devizákkal szemben reggelhez képest a bankközi devizapiacon.

Az euró árfolyama a reggel 7 órai 411,17 forintról 413,03 forintra erősödött 19 órára, napközben eddig 410,05 forint és 414,18 forint között mozgott.

Kedden a svájci frank jegyzése a reggeli 419,72 forintról 420,73 forintra emelkedett, a dollár pedig 417,06 forintról 419,57 forintra drágult.

Az euró jegyzése a reggeli 0,9857 dollárról 0,9849 dollárra gyengült.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Gazdaság