Egy nagymizdói férfi 2023. május 10-én, szerdán a kora reggeli órákban közlekedett autójával Szombathelyen, az Újvilág utcában található parkolóban. Az „Elsőbbségadás kötelező” jelzőtábla ellenére kikanyarodott az Újvilág utca kereszteződésbe, ahol összeütközött egy ott közlekedő kámi lakos által vezetett gépkocsival.
A balesetben a kámi lakos – az elsődleges orvosi vélemény szerint – könnyebben megsérült. Az esetet a Szombathelyi Rendőrkapitányság szabálysértési eljárás keretében vizsgálja, adta hírül a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság.