Kirúgták, most visszavennék a nukleáris biztonsági dolgozókat

Úgy tűnik Trump elnök mellélőtt.

Az amerikai kormány megpróbálja visszavenni azokat a nukleáris biztonsági dolgozókat, akiket pár napja menesztett - írja a BBC.

A szabad sajtót egyre több támadás éri. Segítsd a hiteles újságírást helyben is!
Támogatom

Az ország atomfegyver készleteinek biztonságáért felelő dolgozói Donald Trump amerikai elnök kirúgáshullámának estek áldozatul. Trump korábban azt ígérte, hogy csökkenti az állami kiadásokat, ami az állami alkalmazottak menesztése mellett azzal is járt, hogy Elon Musk, a világ leggazdagabb emberének vezetésével létrehozta a Kormány Hatékonysági Minisztériumot (DOGE).

adó 1% nyugat.hu 2025

Segítsd a szabad újságírást helyben is! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A szabad sajtót egyre több támadás éri, és a világot ellepik a hamis hírek. Támogassatok minket adótok 1 százalékával, hogy egy olyan országban élhessetek, ahol gyakorolhatjátok a jogaitokat.
Tovább a felajánláshoz!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek