"Ma reggel kiderült, hogy elkaptam a koronavírust. Tegnap este az ATV székházában, a stúdióba lépés előtt testhőmérsékletet mértek, akkor még minden rendben volt. Hajnalban éreztem, hogy kicsit kapar a torkom, ezért elvégeztem egy tesztet. Pozitív lett" - írta az ellenzék közös miniszterelnök-jelöltje a Facebookon, aki szombaton reggel tartott volna utcafórumot Czeglédy Csabával a szombathelyi Vásárcsarnoknál
Márki-Zay Péterrel és Czeglédy Csabával találkozhat szombat reggel a szombathelyi vásárcsarnoknál 2022. January 18. 11:40 , de most 5 napra karanténba vonul.
Czeglédy Csaba lapunknak megerősítette, hogy elmarad a szombatra tervezett utcafórum.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!