Egy helyi férfit igazoltattak a rendőrök Celldömölkön 2023. január 2-án este. Kiderült, hogy a 32 éves férfit körözi a Szolnoki Járásbíróság Büntetés-végrehajtási Csoportja, mivel nem fizette be a kiszabott pénzbírságot.
A bíróság aztán a pénzbüntetést fogházbüntetésre változtatta át, ezért a rendőrök elfogták a férfit és a Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézetbe szállították – áll a police.hu-n.