Ma van a Magyar Honvédelem Napja

Novák Katalin főparancsnok köszöntötte a honvédeket.

Önök Magyarország függetlenségének, szabadságának és biztonságának garanciái – írta a Magyar Honvédelem Napján a 175 éves honvédséget köszöntve Novák Katalin köztársasági elnök.

„Ma, amikor a szomszédunkban háború dúl, a magyarok még inkább számítanak az Önök szolgálatára, hogy biztonságban tudhassuk hazánkat és családunkat. Büszkék vagyunk Önökre, és azt kérjük, mindennapi szolgálatuk során tekintsék példának a bátor elődöket, és sose feledjék esküjüket: a Hazáért mindhalálig! Isten éltesse a Magyar Honvédséget és a honvédeket!" – olvasható a Sándor-palota honlapján közzétett köszöntőben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek