Nagy Imre és mártírtársai halálának 65., és újratemetésének évfordulója alkalmából, a Szombathelyi Nemzetőrök Emléktáblájánál (56-osok tere) tartottak megemlékezést.
Az ünnepségen vett részt a városvezetés részéről dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere, dr. László Győző alpolgármster, Bokányi Adrienn és Szuhai Viktor tanácsnokok, valamint Putz Attila önkormányzati képviselő.
A résztvevők virágot és mécsest helyeztek el az emlékmű talapzatán. Az eseményen közreműködött Tóth Dániel és Prikazovics Ferenc.