Az elmúlt 24 órában a vasi egyenruhások két olyan járművezetővel szemben intézkedtek, akik szeszes ital fogyasztását követően ültek a volán mögé – közölték a police.hu-n.
Egy helyi férfi anyagi kárral végződött közlekedési balesetet okozott Szombathelyen. A rendőri intézkedés során előkerült a szonda is, ami poiztív értéket mutatott.
Nárai belterületén pedig egy helyi járművezetővel szemben jelzett az alkoholszonda.
Mindkét gépkocsivezetőt előállították további mintavételre, elvették jogosítványukat és járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult ellenük a Szombathelyi Rendőrkapitányságon.