Nem történt személyi sérüléssel járó közlekedési baleset megyénkben a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság beszámolója szerint.
Összesen négy, anyagi kárral végződött közlekedési baleset helyszínén intézkedtek az egyenruhások.
A nyári időszakban megnő a főutak, valamint a fürdőhelyekhez vezető utak forgalma. Fontos, hogy a balesetek megelőzése érdekében meleg időben mindenki a szabályokat betartva, fokozott óvatossággal és türelemmel közlekedjen! A gépkocsivezetők figyeljenek a motorkerékpárosokra, a kerékpárosokra, valamint a gyalogosan közlekedőkre! Kérjük, hogy a járművezetők a nagy melegben az időjáráshoz alkalmazkodva, kipihenten induljanak el otthonról – írják a közleményben.