Négy kamion ütközött az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán, Tatabánya térségében, az 56-os kilométerszelvénynél - közölte a katasztrófavédelem.
Mint írták, a Hegyeshalom felé vezető oldalon torlódásra kell számítani. A baleset a külső sávban történt, a belső sáv járható.
Az Útinform azt közölte, hogy aki teheti, a 48-as jelű, Szárliget csomópontnál térhet le a pályáról, majd visszatérni az 1-es főúton keresztül a 61-es jelű Tatabánya-centrum csomópontnál lehet.
A rendőrség a police.hu oldalon arról tájékoztatott, hogy a személyi sérüléssel járó baleset miatt torlódásra és lassú haladásra kell számítani.