Május 7-én reggel közlekedett gépkocsival egy osztrák állampolgár Kőszegen, a Rohonci utcában. Az „Állj! Elsőbbségadás kötelező” jelzőtábla ellenére azonban behajtott a Rákóczi utca kereszteződésébe, ahol összeütközött egy ott közlekedő kőszegi lakos által vezetett autóval.
Az elsődleges orvosi vélemény szerint a kőszegi férfi által vezetett gépkocsi utasa könnyebben megsérült. Az esetet szabálysértési eljárás keretében vizsgálja a Kőszegi Rendőrkapitányság.
A május 7-én 5 óra és május 8-án 5 óra közötti időben egyébként egy könnyű és három anyagi kárral végződött közlekedési balesetnél intézkedtek a rendőrök – írja összefoglalójában a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
(Címlapképünk illusztráció.)