Nem lehet vasúti jegyet váltani a neten és a MÁV-app csatornán

Hiba lépett fel a MÁV-Start jegyértékesítési rendszerében.

A MÁVINFORM azt írja, hogy „hiba lépett fel a MÁV-START jegyértékesítési rendszerében, ezért nem lehet vasúti jegyet váltani a MÁV App-án és az Internetes csatornán.” A bejegyzésben hozzáteszik, Az utasok a vonatok fedélzetén és a jegypénztárakban, jegykiadó automatáknál vásárolhatják meg a menetjegyeket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek