Vesztegetés elfogadása miatt indult büntetőeljárás a nagykanizsai kórház egyik osztályvezető főorvosa ellen – közölte pénteken a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
A rendőrök a 62 éves főorvost szerda délelőtt a munkahelyén fogták el, majd házkutatást tartottak több ingatlanban is. Ennek során iratokat, köszönőleveleket és készpénzt foglaltak le.
A főorvost előállították és gyanúsítottként hallgatták ki, az eljárás során ugyanakkor szabadlábon védekezhet.