A Sárvári Járási Ügyészség ittas járművezetés vétsége és közokirat-hamisítás bűntette miatt emelt vádat egy férfival szemben. A vád szerint enyhe fokban ittasan vezette személygépkocsiját 2023 februárjában Sárváron, a rendőrök azonban megállították és az ellenőrzés során a férfi hamis jogosítványt mutatott fel.
A járási ügyészség pénzbüntetés és közúti járművezetéstől eltiltás kiszabása mellett a hamis vezetői engedély elkobzását indítványozta. A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Sárvári Járásbíróság fog dönteni – közölte lapunkkal a Vas Vármegyei Főügyészség.