Sárvári Járási Ügyészség ittas járművezetés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint közepes fokban ittasan vezette tehergépkocsiját 2022 októberében Celldömölk térségében.
A vádlott – ittassága miatt – elveszítette uralmát a járműve felett, letért az úttestről, majd a jobb oldali vízelvezető árokba csapódott és a tetejére borult.
A járási ügyészség pénzbüntetés és közúti járművezetés eltiltás kiszabását indítványozta a vádlottal szemben, akinek büntetőjogi felelősségéről a Sárvári Járásbíróság fog dönteni – áll a Vas Vármegyei Főügyészség közleményében.