Korábban a police.hu-ra hivatkozva írtuk
Kettős emberölés történt Sopronban 2017. November 03. 12:46 , hogy a gyanú szerint két idős ember bűncselekmény áldozata lett Sopronban. A gyanú szerint egy 42 éves férfi követte el az emberölést.
Az MTI helyszínen tartózkodó tudósítójának információi szerint
a pszichiátriai kezelés alatt álló férfi bántalmazta a szüleit,
amibe a helyszínen belehaltak.
A gyilkosság egy panelház harmadik emeleti lakásában történt.
Egy a fejleményeket az utcán figyelemmel kísérő környékbeli az MTI-nek azt mondta, hogy először a tűzoltók próbáltak bejutni a lakásba, de sikertelenül, mert a férfi kalapáccsal fenyegetőzött. Ekkor érkeztek meg a rendőrök a helyszínre.
A szemtanú kiabálást, csörömpölést és üvegtöréseket hallott, azt mondta, a bútorokat verte szét a férfi. Hozzátette: a rendőrök valamilyen eszközt dobtak be a lakásba, hogy el tudják fogni az őrjöngő férfit.
A police.hu honlapra feltöltött rendőrségi fotókon dulakodás nyomai, szétszórt ruhaneműk, felborított, összetört bútorok láthatók.