1
Nő volt a bőcsi cserbenhagyó - egy napon belül elfogta a rendőrség a halálos baleset okozóját
24 órán belül azonosította és gyanúsítottként hallgatta ki a rendőrség azt a nőt, aki 2019. november 20-án Bőcsön elgázolt egy 63 éves kerékpárral közlekedő asszonyt, majd elhagyta a helyszínt. Az idős nő a helyszínen belehalt sérüléseibe.