Csütörtökön kezdődött és szombatig tart Szombathelyen és Bükön a XXXVI. Alcufer Savaria Röplabda Torna. A magyar válogatott az első napon magabiztosan, három szettben nyert a dán csapat ellen az Aréna Savariában.
Jan de Brandt szövetségi kapitány együttese, amely a jövő heti Európa-bajnoki selejtezőre készül, pénteken Bükön a finnekkel, szombaton pedig - ismét Szombathelyen - a románokkal találkozik, írja az MTI.
Eredmények:
1. forduló (Szombathely):
Magyarország-Dánia 3-0 (19, 24, 13)
Románia-Finnország 3-0 (14, 20, 23)
pénteken játsszák:
2. forduló (Bük):
Románia-Dánia 15.30
Magyarország-Finnország 18.00
szombaton játsszák:
3. forduló (Szombathely):
Dánia-Finnország 10.30
Magyarország-Románia 13.00
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!