A női nyugati NB1 B csoport csapatainak rangadóját hozta az ötödik forduló. A Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia vendége a Mosonmagyaróvár volt.
A meccset a hazaiak kezdték jobban, beragadt a Mosonmagyaróvár már 4 góllal is mentek a szombathelyiek, amire a vendégek gólt találtak.
Aztán erőrekaptak a mosoniak és a félidőre már ők vezettek. Hihetetlen izgalmakat hozott a második félidő. Egy perccel a vége előtt a hazaiak támadhattak és egalizálhatták volna a meccset, ám a döntő pillanatban eladták a labdát.
AZ SZKKA így most a tabella második helyén várja a folytatást.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!