Kilyukadt az Ősz utca is Szombathelyen

Telefonhívásra mentünk, szerény, de határozott üreget találtunk a helyszínen. Lassan olyan a város, mint az ementáli sajt.

Olvasónk hétfőn délelőtt telefonált a szerkesztőségbe, hogy ha másként nem, legalább a publikálással segítsünk az ott lakókon, akik napok óta kerülgetnek egy lyukat az Ősz utcában.

Hogy miért van ott, az olvasónk nem mondta, csak annyit, hogy 5-6 napja néhány ember megjelent, körberakták rudakkal, aztán elmentek és azóta sem történt semmi.

Józing Antal

Mi valamiért azt hittük, valamelyik közműcég munkálkodik komótosabb tempóban, de amikor hétfő délután kiértünk a Joskar-Ola lakótelepi helyszínre, hogy megnézzük, mi is ez, láttuk, hogy csak egy „egyszerű” útbeszakadásról van szó, olyanról, amilyen napokban már volt a Szent Gellért utcában, a Horváth Boldizsár körúton és még számos helyen.

Józing Antal

Lassan olyan a város, mit egy ementáli sajt.

Legyünk igazságosak: az Ősz utcai lyukat ki lehet kerülni, ha az autósok figyelmesek, a balesetveszély is mérsékelt, és hát a forgalom sem akkora itt, mint Tokió belvárosában.

Józing Antal

Mindazonáltal ez a lyuksorozat kezd aggasztóvá válni.

Ha még hozzávesszük az oladi kishíd kálváriáját, a meg nem épített körforgalmakat, a hiányzó parkolókat és az egyéb közlekedési anomáliákat, akkor akár arra a következtetésre is juthatunk, hogy itt valami menet közben elég rendesen kisiklott.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Jelentem