Saturnus László Kórház - WHC Viktória FC 3:4

Az utolsó idegenben játszott mérkőzésnek nagy tétje volt. Egyrészt sikerül a csapatnak az MTK vereség után felállni, másrészt pedig az aranyéremhez vezető út első lépcsője a László Kórház elleni győzelem volt.

Saturnus László Kórház -WH Consulting-Viktória FC Szombathely 3:4 (1:1). - Budapest, 150 néző, NB I-es női labdarúgó-mérkőzés, vezette: Kulcsár K.

László Kórház: Sipos - Barna, Buj, Poócs (Szabó Sz., 80. p.), Faigl - Farkas M. (Sánta, 70. p.), SMUCZER, AGÓCS, Belső - NAGY A., Fogl. Edző: Fenyő Ottó.

WHC-Viktória: Szvorda - Takács N., Szanyi, Tóth E., Kovács E. - Horváth N., GÖRÖG (Bauer, 88. p.), Weisz, TÓTH G. - FENYVESi, Tóth A. (Tálosi, 63.p.). Edző: Markó Edina.

Gólszerzők: Nagy A. a 29., Smuczer a 49., Agócs a 71., illetve Fenyvesi a 23., 46. és 67., Weisz a 78. percben.

23. perc: Görög ugratta ki Fenyvesit, aki a kifutó Sipos felett a kapu bal oldalába lőtt (0:1).

29. perc: Agócs mértani pontosságú labdájával Nagy Anett gyalogolhatott be a vasi kapuig, elfektette Szvordát, majd közelről az üres kapuba passzolt (1:1).

46. perc: Fenyvesi szemfülesen labdát csent az egyik védőtől, bevezette azt az ötösig, ahonnan a léc alá bombázott (1:2).

49. perc: Nagy A. cselezte ki a Viktória teljes bal oldali védelmét, centerezését Smuczer váltotta gólra (2:2).

67. perc: Tóth E. futtatta a leshatáron lévő Fenyvesit, a válogatott csatár pedig pazar bokamozdulattal fejezve be az akciót, megszerette csapata és önmaga harmadik gólját (2:3).

71. perc: Megint Nagy Anett bolondította meg a szombathelyi bekkeket, ezúttal a jobb oldalon. Átadását ezúttal Agócs lőtte a hálóba (3:3).

78. perc: Weisz kapta a labdát Sipos kapujától 30 méterre, majd minden dühét beleadva, elemi erővel kilőtte a jobb felső sarkot (3:4).

Markó Edina: - Nagy öröm, hogy a László háromszori egyenlítése után sem omlottunk össze, és így is sikerült nyernünk. Az ezüstérem már biztos, de mivel a sorsunk saját kezünkben van, még többre vágyunk. A nehezén talán már túl vagyunk.