Ifjú tehetségek a megyei bajnokok labdarúgó tornáján

Július 3- án került megrendezésére a negyedik Ifjúsági bajnokok tornájának .A mérkőzésekre kilátogatók sok tehetséges játékost láthattak...
A tornán a megyei I. osztályú Főiskola Haladás mellett a három megyei II. osztály ifjúsági bajnoka, a tavalyi győztes Rábagyarmat, a Vasvár, és a házigazda Pecöl csapata vett részt. A mérkőzésekre kilátogató nézők sok tehetséges játékost láthattak a csapatokba.

Az első mérkőzésen a címvédő Rábagyarmat csapott össze a Vasvár csapatával.
Kihagyott büntető, látványos szabarúgásgól, és kemény küzdelemnek lehettünk szemtanúi.
A végeredmény 2 : 2 lett, így büntetőkkel kellett eldönteni, melyik csapat juthat a torna döntőjébe.
Az idegek harcát a Rábagyarmat bírta jobban és mivel minden büntetőt értékesítettek ők jutottak a fináléba.

A másik ágon a hazaiak a Főiskola Haladás csapatát fogadták.
A mérkőzés a szombathelyiek fölényét hozta, akik látványos játékkal magabiztosan 4 : 0 - ra nyerték a meccset, így a harmadik helyért a Vasvár és a Pecöl csapata játszhatott.
A bronzcsata nagy küzdelmet hozott, mindkét oldalon adódtak lehetőségek végül a hazaiak nyerték a mérkőzést egy jól eltalált távoli lövésnek köszönhetően.

A torna döntőjének első félideje Főiskola fölénnyel telt, a szombathelyiek gyorsan két gólos előnyhöz jutottak, így a biztos vezetés tudatában nyugodtan játszhattak. A második félidő is Főiskola góllal indult, de a harmadik gól után a Rábagyarmat is bátrabb játékot kezdett játszani, átvették a játék irányítását, gólt szereztek majd egy kapufát is rúgtak. De több gól már nem esett így 3 : 1 - es győzelmével a Főiskola Haladás csapata nyerte a tornát.
A Rangado.hu szerkesztősége három különdíjat ajánlott fel a torna legjobb játékosának, kapusának és a gólkirályanak.

A torna legjobb játékosa : Háklár Bálint ( Rábagyarmat )
A legjobb kapus : Gyöngyösi Gergő ( Vasvár )
Gólkirály : Fehér Károly ( Haladás Főiskola )