WHC Viktória FC - Miskolci VSC 3:0

WHC-Viktória:  Szvorda - Kovács,  SZANYI, TÓTH E., BAUER, - Szekér (Pintér, 69. p.), Horváth,  GÖRÖG (Weisz, 62. p.), Tálosi (Tóth A., 65. p.) - Fenyvesi, Tóth G. Edző: Banca Severica.

Miskolci  VSC:  ALMÁSI  -  Molnár, Garadnai, Bakos, Balovics - FERENCSIK, Szegeszki (Hován, 70.  p.), Szőke, SU- RÁNYI - Csepregi, Rőtei (Nagyváradi, 80. p.). Edző: Dálnoki Miklós.

Gólszerzők: Tóth G. a 11., Tóth A. a 75., Pintér a 82. percben.

11.  perc:  Fenyvesi ívelt a jobb oldalról középre, ott érkezett Tóth G., és fejjel a kapu jobb oldalába csúsztatott (1:0).

75.  perc: Fenyvesi 20 méteres lövése kiperdült Almásiról, Tóth A. így könnyedén guríthatott az  üres kapuba (2:0).

82.  perc:  Tóth   G.  ívelt  a bal oldalról a kapu elé, a berobbanó Tóth A. lövése még kijött a miskolci kapusról, a másik csere, Pintér Hedvig azonban közelről nem hibázott (3:0).

A  hétvégi  fiaskó  után a lányoknak nagyon összekellett szedni magukat, hogy hazai pályán jobb  teljesítményt nyújtsanak. Ez nagyszerűen sikerült. A miskolciak a két félidőben alig kerültek  a  kapunk  elé,  bár   róluk is el kell mondani, hogy egy elég egységes fiatal csapat benyomását  kelltették  ,  akik  ha  együtt  tudnak  maradni,   akkor  egy-két  év múlva az NB I-ben is jobb  eredményeket   tudnak  majd elérni. Csapatuk már sokkal tudatosabban játszott, türelmesebben is,  reméljük  a  következő  hazai  mérkőzésen   a László Kórház ellen is hasonló játékot tudnak majd produkálni.