Az élvonalbeli női labdarúgó bajnokság 4. fordulójában, szombaton Csepelen szerepelt a Viktória Trend Optika FC. Iszak Gábor együttese alaposan kitömte ellenfele kapuját, 6-0-s félidő után 14-0-ra nyert. A vasi lányok ezzel 4 kör után továbbra is 100 %-os teljesítménnyel, 30-0-s gólkülönbséggel állnak a tabella élén.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!