A fogadóirodák már beárazták vb negyeddöntőinek csapatait

Önök szerint kinek a győzelmére fizetnek a legkevesebbet és kire a legtöbbet?

Tegnap este az angolok tizenegyesekkel kiverekedték a továbbjutást, ezzel véglegesedtek a világbajnokság negyeddöntőinek résztvevői, egyben már lehet tudni a párosításokat.

Az online és a hagyományos fogadóirodák azonnal beárazták a csapatokat, hogy mennyit is fizetnek egy esetleges győzelmük esetén.

Ezek szerint a legkevesebbet egy brazil győzelemre fizetnek (átlagban kicsivel kevesebbet, mint háromszorosat), míg a legtöbbet Svédországgal kaszálhatnak a bátrak (kb. 25-szörös a nyeremény).

Szombathelyi szurkolók nézik a kedd esti meccset
Józing Antal

Az oddschecker.com szakportál alapján ma reggel általában ezekkel a szorzószámokkal számokkal dolgoztak a fogadóirodák.

Brazília: 11/4
Franciaország: 4
Anglia: 4
Belgium: 6
Horvátország: 6
Uruguay: 16
Oroszország: 20
Svédország: 25

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport