Tegnap tartotta évzáró összejövetelét a Savaria BC női kosárlabdacsapata.
Az idei év lezárása és egy ünnepi ebéd mellett azonban egy örömteli célja is volt a találkozónak, hiszen a Strabag képviselője bejelentette cége újabb egy évig támogatja a nemrégiben alakult sportklubot.
A Strabag mostanában egyre hatékonyabb és fontosabb szerepet vállal Vas megye sportjában. A cég egyre több sportklub esetében vállalja magára a támogatást. A Savaira BC-nél azonban már stabil, megbízható partnernek számít, hiszen nem első alkalommal született megállapodás a két fél között.
Németh Gyula a cég képviselője beszédében elmondta, a Strabagnak nem minden esetben a reklámérték a döntő akkor, amikor egy sportszervezet mellett leteszik a voksukat.
Fontos az érzelmi oldal és az is, hogy lássuk azokat az értelmes célkitűzéseket, amiket kitűzött magának a klub mondta az üzletember majd reményét fejezte ki, hogy jövőre már több szponzor társaságában vehet részt az évzáró vacsorán, mert ez azt jelenthetné, hogy másoknak is fontos a női kosárlabda klub.
Szabadfi Zoltán a Savaria BC elnöke megköszönte a segítségét és reményét fejezte ki, hogy az anyagi biztonság hozzájárul ahhoz, hogy minél eredményesebben tudják felvenni a versenyt riválisaikkal.
A hivatalos ceremónia után, a klub vezetői, edzői és játékosai kötetlen beszélgetéssel búcsúztatták a mögöttük lévő szezont.
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.