Vereséget szenvedtek a Savaria BC női kosarasai

A Kanizsai Vadmacskák női kosárlabda csapata hazai pályán az NB I harmadik fordulójában, 77-59 arányban verte meg a szombathelyieket. A Vadmacskák az első tíz percben egy remek, 13–0-s részeredménnyel gyakorlatilag már az elején eldöntötték a találkozó sorsát. Ennek a negyednek az érdekessége még az volt, hogy a szombathelyiek az utolsó négy percében képtelenek voltak a hazaiak kosarába találni. A következő két felvonásban se tudott közelebb kerülni a szombathelyi gárda ellenfeléhez, így az utolsó tíz perc előtt a hazaiak előnye már huszonhat pont volt. Igaz a záró negyedben a Savaria BC nyolc ponttal többet szerzett a kanizsaiaknál, de ez már csak az eredmény kozmetikázására volt elegendő.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt , vagy facebook messengeren ide kattintva . Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu