Két vonatgázolás is történt ma hajnalban

Zajlanak a helyszínelések.

Baleseti helyszínelés miatt a reggeli órákban késések és járatkimaradások várhatók a Keleti pályaudvarra érkező és onnan induló vonatok esetében – közölte hétfő reggel a Mávinform.

A szabad sajtót egyre több támadás éri. Segítsd a hiteles újságírást helyben is!
Támogatom

A közlemény szerint a Keleti pályaudvarról 4:50-kor Nagykátára induló S60-as járat Budapest területén, a Salgótarjáni utcai felüljáró közelében elgázolt egy embert.

Székesfehérváron, a Maroshegy megálló közelében is történt egy hasonló baleset. A Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a helyszínre a vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói érkeztek, és a társhatóságok is jelen vannak.

A Mávinform közlése alapján a baleset következtében meghosszabbodhat az eljutási idő a balatoni vonalakon, Székesfehérvár és Szabadbattyán között pedig szünetel a vonatközlekedés. A vasúttársaság pótlóbuszokat szervez az utasok számára.

adó 1% nyugat.hu 2025

Segítsd a szabad újságírást helyben is! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A szabad sajtót egyre több támadás éri, és a világot ellepik a hamis hírek. Támogassatok minket adótok 1 százalékával, hogy egy olyan országban élhessetek, ahol gyakorolhatjátok a jogaitokat.
Tovább a felajánláshoz!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közlekedés