A K&H Női Kézilabda Liga 14. fordulójában hazai pályán fogadta a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia csapata a veretlen bajnoki éllovas Győri Audi ETO KC együttesét.
Az ideiglenesen továbbra is Pődör Zoltán által irányított csapat a mérkőzés elején még igyekezett tartani a lépést a vendégekkel: az első tíz percben viszonylag kiegyenlített játék zajlott a pályán, ekkor az állás 3–5 volt. Ezt követően azonban a Győr fokozta a tempót, és fokozatosan, majd jelentősen növelte előnyét. A félidőre már 20–7-es vendégvezetésnél vonultak a csapatok az öltözőbe.
A második játékrész sem hozott fordulatot, a vendégek végig rendkívül magas tempót diktáltak. A Győr tovább növelte előnyét, a szombathelyiek már nem tudták tartani a lépést a bajnokság élcsapatával.
Az SZKKA 4 győzelemmel, 2 döntetlennel és 8 vereséggel a tabella kilencedik helyén áll. Legközelebb február 21-én, Kozármislenyben lépnek pályára a lányok.
SZKKA - Győri Audi ETO KC 14-39 (7-20)
SZKKA: Simic, - Sallai 1, Szemes, Szeberényi 1, Pődör B. 2, Tolnai, Smetková 3, Csere: Korsós, - Bősze 1, Pásztor 2, Pődör R. 1, Csizmazia, Djatevska 2, Varga 1, Sass, Török.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!