Magabiztos Viktória győzelem a Fradi ellen
A Ferencváros együttesét látta vendégül a női labdarúgó NB 1 legutóbbi fordulójának mérkőzésén a szombathelyi Viktória FC együttese. A találkozó első gólját Szarvas Alexandra szerezte, a játékos szögletét nézték el a ferencvárosi játékosok, és a labda érintés nélkül jutott a hálóba, majd egy felső lécről lecsorgó labdát Tálosi Szabina fejelt a kapuba. Ezután feljöttek a zöld-fehérek, de Tóth Gabriella három kiugrását követően is a hálóba passzolt, s ezzel elszálltak az FTC reményei. A kegyelemdöfést Szuh Erika adta meg ezzel pedig 6-1-e győztek a szombathelyiek.
Ha pünkösd hétfő akkor roncsderbi
Szombathelyen Idén is megrendezték a szabadidő központban az országos roncs derbi bajnokság Nyugat-Dunántúli fordulóját amelyre a hagyományokhoz hűen nem csak Magyarországról, hanem a szomszédos Ausztriából is érkeztek versenyzők. Új pályán és továbbra is több mint myolc kategóriában mérhették össze tudásukat a roncs derbi szerelmesei. Szombathelyen kuriózum hogy megrendezik évek óta az úgynevezett amatőr futamot is amelyen idén is rajthoz állat a Nyugat Rádió autója és csapata is. Mint azt Pintér Endrétől a szervező Autó-Crash Szombathely vezetőjétől megtudtuk idén szigorodtak a roncs derby szabályai ezért több autó nem tudott rajthoz állni, de ezzel is a verseny tisztaságát és biztonságát akarják fokozni.