Hat férfi állt bíróság elé, mert a város szélén engedély nélkül lebontottak egy ipari műemléket Ledózerolták a kőszegi Posztógyár tornyát - az utolsó képek 2008. March 24. 23:39 . A múlt század elején csipkegyár, majd szövőgyár volt a területen, amit megvettek, de a Kulturális Örökségvédelmi Hivatal megtiltotta a bontást. A vád szerint szándékosan bontották le az ipari műemléket. Az elsőrendű vádlott három és fél milliót kapott a bontásért. A pénzt már eljátszotta. Ő elismerte a bűnösségét, de nem tett vallomást, így a korábbi kihallgatásából idézett a bírónő. A volt kőszegi posztógyárat is magában foglaló több mint hathektáros terület hasznosítására a kőszegi önkormányzat írt ki pályázatot azzal, hogy ott lehetőleg olyan ipari park létesüljön, amelyben 150 ember számára teremtenek munkalehetőséget.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!