Szebbé, vonzóbbá válik a Rába –part

A Felső-Rába Menti Turisztikai Régió több mint ötvenmillió forintot nyert arra, hogy szebbé, kényelmesebbé varázsolják a folyót a vízitúrázók, turisták számára. Magyarlakon a holtágnál alakítanak ki tájba illő és a térség szépségeit megmutató kalandparkot, amit a Rábáról átevezve is el lehet majd érni. Az összesen hatvanhárom milliós fejlesztés részeként megújítják, kényelmesebbé teszik a körmendi kikötőt és a Bárkaházat, de Püspökmolnáriban is kialakítanak egy tájba illő kikötőhelyet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek