Ötszázmilliós hiányt jelenthet a Bajnai-csomag elfogadása Szombathelyen. A Négyszázötven-ötszázmillió forintot vonhat ki Szombathely közoktatási rendszerének finanszírozásából a "Bajnai-csomag", amennyiben jelenlegi formájában fogadják el a központi költségvetést - jelentette ki sajtótájékoztatón Rettegi Attila, a szombathelyi önkormányzat oktatási bizottságának Fideszes elnöke. A megvonások leginkább a művészeti és a kétnyelvű iskolákat fogják érinteni, pedig Ipkovich György éppen ebben az ügyben tett korábban ígéretet, hogy lobbizni fog a normatív támogatás emelésének ügyében - mondta a fideszes képviselő. Egyúttal felszólította a polgármestert, hogy a város érdekében ne szavazza meg a Bajnai-csomagot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!