Október 6-án, kedden 14.00 óra körüli időpontban Szombathelyen, az egyik általános iskola előtt, a 11-es Huszár út körforgalmánál baleset történt. Az eddigi adatok alapján a gyalogjárdán egy ismeretlen kerékpáros férfi elütött egy kislányt, akinek ettől eltört a sípcsontja. A férfi ezután továbbhajtott, a lányt pedig osztálytársai segítették fel, kísérték be az iskolába, majd a szülei vitték kórházba.
A szombathelyi rendőrök kérik a kerékpáros férfi jelentkezését, illetve azok jelentkezését is várják, akik a helyszínen segítettek a lánynak, továbbá mindazokét, akik az eseményt látták vagy arról információval rendelkeznek.