Nem az Agóra pályázatra

Nemet mondott a bizottság az Agóra pályázat önrészére. Szombathelyen. Kedden délután tartották a kulturális és a gazdasági bizottság összevont ülését, ahol a képviselők elutasították a 192 millió forintos önrész biztosítását. A vasi megyeszékhely tavaly januárban pályázott egy összevont kulturális központ létrehozására. Ennek része a HEMO felújítása, amire megvan a pénz. A Művelődési és Sportház átalakítására 1,8 milliárd forint kellene, ehhez kell a város hozzájárulása. A gazdasági bizottság legközelebb csütörtökön délelőtt tárgyal és városi közgyűlés még aznap délután dönt az Agóra-pályázatról.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek