A keddről elhalasztott közgyűlést pótolja ma a szombathelyi önkormányzat. Amint arról beszámoltunk, a múlt pénteken kivonult a Fidesz az ülésteremből, így a közgyűlést határozatképtelenség miatt a polgármester elhalasztotta és kedd reggelre hívta össze. Mivel a jobboldali képviselők ismét nem jelentek meg a teremben, így Ipkovich György ma délután két órára hívta össze az ülést változatlan napirendi pontokkal. Többek között az AGÓRA pályázatot, a szociálisan rászorulók megsegítéséről szóló rendeletet és a mintegy 3000 szombathelyi családot érintő panelprogramot is tárgyalják a képviselők.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!