Írásban kellett nyilatkozniuk arról, hogy kérik-e a H1N1 elleni ingyenes védőoltást. Az állomány csak mintegy 40 százaléka, azaz 400 rendőr és közalkalmazott döntött a beadás mellett. Főként azok, akik az előző években is kérték a szezonális influenza elleni oltást. Ők a H1N1 elleni és ezzel egy időben a hagyományos vakcinát is a vasi főkapitányság központi rendelőjében kapják meg. A vidéki kapitányságok dolgozóit munkahelyükön oltják be. A megye hivatásos tűzoltói közül csak minden nyolcadik kérte a vakcinát, őket ugyancsak a rendőrségen oltják be.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!