Mobilitási Ifjúsági Hét Szombathelyen

Hétfő délután kezdődik az a program, amit a Nyugat-dunántúli Regionális Ifjúsági Szolgáltató Iroda szervezett meg. Szakmai programokkal és rendezvényekkel hívják fel a fiatalok és a társadalom figyelmét az ifjúságra. A Mobilitási Ifjúsági Hét központi eseménye a szerdai Parlamenti Ifjúsági Nap lesz. A szombathelyi rendezvények lebonyolításában a partner az MMIK LOGO Ifjúsági Szolgálata, mint megyei ifjúsági szakmai módszertani központ vett részt – emelte ki Sipos Győző regionális irodavezető.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek