Nem tudni, mi lesz a Körmendi úti ingatlanokkal

Az önkormányzat a napokban értékesítette a Körmendi út 40-48. szám alatti ingatlant. Egy szombathelyi ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cég 36 millió forintért vásárolta meg a területet. Az egyik épületből még nem költöztek ki a lakók, őket az önkormányzat fogja kilakoltatni, egy másikban pedig több tulajdonossal is meg kell még egyeznie a vevőnek. Az új tulajdonos egyelőre még nem tudja, hogyan fogja hasznosítani a területet. Egyelőre a kötelező műemléki, és régészeti feltárásokat végzik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek