Sárvár polgármestere és alpolgármestere is magasba emelte „A több pénzt az önkormányzatoknak...” feliratú transzparenst Budapesten, a Kossuth téren tartott önkormányzati demonstráción. Az elmúlt 20 év legveszélyesebb költségvetése ellen azért szerveztek fideszes városvezetők demonstrációt, mert már kifogytak az eszközökből, a kormány pedig ragaszkodik az önkormányzati szférát érintő 120 milliárd forintos elvonáshoz. – olvasható a város honlapján. Kósa Lajos, a Fidesz prominense beszédében azt hangsúlyozta, hogy összefogással Magyarország ki tud jutni a bajból, és ismertette azt a 12 pontot, amely az önkormányzatok védelme érdekében született.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!