Közművelődésre nyert 83 millió forintot a Vas megyei Tudományos Ismeretterjesztő Egyesület egy uniós pályázaton. Viktora Antal igazgató elmondta, hogy a Kultúra és Közművelődés című projekt másfél évig tart majd, és két részből áll. A dunántúli megyékben 2010 elején 100 menedzser képzését kezdik meg, akik majd az önkormányzati és társadalmi szervezetek munkáját segítik. Emellett oktatási intézményeket is bevonnak a programba. A TIT szakemberei általános iskolákban pályaorientációs foglalkozásokat tartanak, az egyetem pedig kémia versenyt indít a középiskolásoknak. A Paragvári úti általános iskola természettudományi szakkört indít, és nyári táborokban nevelik a gyerekeket a környezettudatos magatartásra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!