Közlekedésbiztonsági verseny az iskolában

Megyei közlekedésbiztonsági verseny a Savaria Szakképző iskolában. Idén már negyedik alkalommal rendezték meg a Vas megyében lévő általános iskolák nyolcadik osztályos tanulóinak a versenyt. Ezúttal 20 iskolából több mint 70 diák mérte össze a tudását. Volt kerékpáros ügyességi verseny, KRESZ – teszt, valamint egy kerékpár-szerelési feladat is. Az egyéni fődíj egy értékes mountain-bike. Sümegi Tamás műszaki igazgató helyettes elmondta, hogy változó felkészültséggel érkeznek a diákok a versenyre, ami egyébként céljaként azt tűzte ki, hogy javítsa a közlekedés biztonságát a fiatalok körében.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek