Az idei 6,1 milliárd forint helyett másfélmilliárddal kevesebbet kapnak jövőre a gyógyfürdők az egészségbiztosítás költségvetéséből, ha a parlament jóváhagyja a kormány erről szóló előterjesztését - írja a Világgazdaság. Mindebből az következhet, hogy szigorodnak a gyógyfürdő-szolgáltatások felírásának szabályai, bár ezt az Országos Egészségbiztosítási Pénztárnál egyelőre nem erősítették meg. Az OEP most 239 gyógyfürdővel áll szerződésben, a kijelölt szakorvosok évente kétszer, egyenként 15-20 alkalomra rendelhetnek kezelést gyógyfürdőben egy-egy betegnek. Vas megyében Sárváron, Bükön és Celldömölkön is végeznek kezeléseket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!