A vízelvezető árkok rendbetételére uniós forrásból 206 millió forint támogatást nyert Pornóapáti, Horvátlövő és Vaskeresztes önkormányzata, ehhez 15%-os önerőt biztosított a három település. A munkálatok már júliusban elkezdődtek, a beruházás során egy zárt rendszerű csapadékvíz-elvezető rendszer épül, mely várhatóan 2010. április végére készül el. A rendszernek köszönhetően nagyobb esőzések során sem veszélyezteti majd a falvakat az árvízveszély – mondta el Purker Walter, Pornóapáti polgármestere.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!