Hirtelen jött a hideg idő, ez pedig ismét rohamot indított el a szombathelyi gumiszervizeknél. A szakemberek azt mondják, ilyen korán még sosem kellett felrakni a téli gumikat, ez azonban azért jön jól a sofőröknek, mert az első hó és jég megjelenéséig biztos, hogy minden autóra felkerül a téli szett. Ausztriában egyébként november 1-től április 15-ig a rendőrök is ellenőrizhetik a téli gumi meglétét. Magyar Zoltán, az egyik szombathelyi szerviz vezetője lapunknak azt mondta, ha hét fok alá süllyed a hőmérséklet, biztonságunk érdekében is érdemes a gumikat átszereltetni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!