Halad a sárvári kórház-rekonstrukció

Július elején kezdődtek a munkák a térségi rehabilitációs központban, szeptember közepén pedig már az új épülettömb harmadik szintjén dolgoztak a szakemberek. A beruházás jó ütemben halad: a csaknem ezerötszáz négyzetméteres nyugati szárnyban, az egykori sebészet területén a bontással már teljesen végeztek, a tervek szerint februárban megtörténhet a műszaki átadás. Hozzá kapcsolódik az ezerhatszáz négyzetméteres új rehabilitációs tömb, amely lassan szerkezetkész lesz, az alsóbb szinteken pedig már elkezdték a további szereléseket is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek