Nyilvánosságra hozta a közlekedési tárca, hogy mely vasútvonalak szűnnek meg a decemberi, új menetrend bevezetésével. A Népszava és a Népszabadság információi szerint a Hegyeshalom-Rajka, Székesfehérvár-Komárom, Mezőfalva-Paks, Nyíregyháza-Vásárosnamény, vonalak mellett a Körmend-Zalalövő vonalat is bezárják. A Népszabadság által megismert minisztériumi feljegyzések alapján az egyeztetések még távolról sem zárultak le. Egyes vonalak ugyanis politikusok közbenjárása miatt maradnak meg, és nem szakmai érveknek köszönhetően.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!