Nem kérnek a krízisalapból

A Nyugat- Dunántúlon kérik a legkevesebben a krízisalap segítségét. Bár kisebb intenzitással, de továbbra is emelkedik a krízisalap számláján lévő összeg. Több mint 4,2 milliárd forint gyűlt össze, több mint 30 ezer kérelmező kapott támogatást. Legtöbben továbbra is az Észak-Alföldről, a legkevesebben a Nyugat-Dunántúlról kérnek segítséget, országos átlagban napi 800-1000 kérelem érkezik. Az igénylők többsége munkanélküliségére és a lakáscélú devizahitel törlesztő részletének emelkedésére, valamint megromlott egészségi állapotára hivatkozik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek