Az elmúlt években folyamatosan fejlődtek a Nyugat – Dunántúl egyik legkisebb, és aprófalvas kistérségének oktatási, nevelési intézményei. Két éve Csepregen 500 millióból új iskola épült. Bő községben is felújították az iskolát, a közelmúltban pedig átadták a több mint 6 millió forintból megszépült 30 éves óvodát, amelybe a térség 6 településéről járnak gyerekek. Ez év őszén pedig a Norvég Alapból elnyert több mint 300 millió forintból megkezdődik a büki Felsőbüki Nagy Pál Általános és Vendéglátói Szakiskola bővítése és felújítása.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!